Kukaj ako vyzerá Zájazd

Po prísnom streetovom videu Keď Idem Ja prichádza dvojica Tomáš Hafner a jeho producent Beyuz s ďalšou žhavou video novinkou. Veselá letná hymna Zájazd sa dočkala svojej vizuálnej podoby vďaka režisérskej kapacite Branislava Vinczeho a jeho kreatívneho kolektívu. O kameru sa postaral šikovný Juraj Zmatek a bláznivú postprodukciu má na svedomí kúzelník Ing.Výrostko, ktorí spoločne vyčarovali pre Hafa a Beyuza naozaj luxusný vizuálny kúsok.

Natáčanie prebiehalo na zelenom plátne v kreatívnom ateliéri Pop Studio v Bratislave. Skladba Zájazd je jednou z najveselších pesničiek z albumu Opice a Ananásy, ktorý dvojica vydala začiatkom mája tohto roku. “Album je veselý od začiatku až do konca, no Zájazd je podľa nás ideálnou hymnou na toto leto” vravia Hafner a Beyuz.

Hudobná dvojica je práve na svojom letnom turné, s najbližšou zastávkou Žilina – Stanica 17.6. Okrem indoorov ich čaká aj pestrá letná festivalová sezóna na Žákovic Open, Kongen Fest, Grape Festival a Uprising Festival, kde sa ich fanúšikovia môžu tešiť na chlapcov v životnej forme ako aj na ich koncertný support v podaní rapera Tona S. a Zetuzety. “Naša nová show odje*áva dekle” vravia Haf a Beyuz.

/Zdroj: Artattack.sk/